Facebook-szakértő pozíció

Facebook- szakértőt keresünk!

Úgy érzed, a jelenlegi munkahelyed már nem nyújt megfelelő fejlődési lehetőséget? Nem becsülik meg kellőképpen a munkád, vagy csak unod a túlórákat? Nálunk ezektől nem kell tartanod.

Néhány fontos részlet: a pozíció teljes munkaidős (9-17 óráig), a munkavégzés helye XI. kerületi irodánk. Home office megfelelő önállóság esetén heti 1 napon lehetséges.

Irodánk

Mit várunk el tőled?

  • legalább 1 év onlinemarketing-tapasztalatot (FB, Insta)
  • önálló munkavégzést (FB-kampányok magabiztos menedzselése)
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációt
  • kreatív, pontos, lelkiismeretes munkavégzést
  • erős tanulási hajlandóságot

Ezen kívül előnyt jelent, ha

  • beszélsz és írsz angolul vagy németül
  • nem áll tőled távol a Photoshop használata
  • dolgoztál már több PPC-rendszerben is
  • ismered a Google Data Studiot
  • az alapoknál jobban kezeled az Analyticset
  • a határidők betartása sem jelent gondot

Mi lesz a feladatod?

  • social media kampányok menedzselése
  • kampánytervezés, felépítés, optimalizálás
  • havi riportok elkészítése, elemzése, változtatási javaslatok kidolgozása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel e-mailben, telefonon vagy személyesen

Miket nem kell csinálnod?

  • bannerekhez grafikát készíteni
  • szövegeket írni
  • értékesíteni

Mire számíthatsz nálunk?

  • versenyképes fizetésre
  • rugalmas munkaidőre (önállóság esetén heti 1 nap home office lehetséges)
  • átlagon felüli munkakörnyezetre egy trendi irodában
  • folyamatos szakmai fejlődésre
  • összetartó, vidám csapatra

Érdekel az állás? Küldd el a CV-det, referenciáidat és fizetési igényedet a karrier@net-position.hu e-mail címre!